Memoriál Hany Cinkové a Pražská akvabelka

memori%c3%a1l-h-cinkov%c3%a9-pra%c5%besk%c3%a1-akvabelka-2018-13

Hlásíme skvělé výsledky z Memoriálu H. Cinkové a Pražské akvabelky, kterého se každoročně účastní téměř všechny závodnice z našeho oddílu SKUP Olomouc. A i letos z Prahy vezeme skvělé výsledky!
Pojďme se na ně postupně podívat…

 

Starší žákyně:                                                                                           
Nejúspěšnější z olomouckých starších žákyní byla Kateřina Krečmerová, která si ráno vyplavala třetí místo v povinných figurách a s bronzovou medailí odcházela ze stupínků také po vyhlašování nejlepších sólistek. V podvečer se starší žákyně představily ještě v týmové sestavě. I tady děvčata zabojovala a tým ve složení Kateřina Krečmerová, Nela Peřinová, Bára Riegrová, Vendula Čouková, Julie Kederová, Lenka Petříková a Klaudie Snášelová si odvezl z Prahy BRONZ!!!

 

Mladší žákyně:

Letos jsme měli v mladších žákyních hned 18 děvčátek a pro některá z nich to byly vůbec první velké závody . Družstvo Mladších žákyň A ve složení Tereza Gažarová, Štěpánka Nedbalová, Jitka Havlová, Nela Zapletalová, Natálie Strejčková, Alžběta Járová, Vendula Cetkovská, Zuzana Roubalíková a Kateřina Horáková přijelo do Prahy závodit s hlavním velkým cílem, a to kvalifikovat se na letošní  Mistrovství ČR, které se bude konat 21.-22.4.2018 v Brně. Naše šikovná děvčátka tento nelehký úkol ZVLÁDLA a účast na MČR mají jistou!

 

Žákyňky:
Naše nejmenší dnes měly velice náročný den. Nejprve závodily v plavecké disciplíně 50m volný způsob, pak v povinných figurách a nakonec předvedly své dovednosti v tělocvičně na Opičí dráze. Naše nejúspěšnější byla Eliška Neumanová, která vybojovala skvělé 2. místo v součtu všech tří disciplín.       V Opičí dráze si pro stříbrnou medaili pak doběhla, došplhala a doskákala Emily Moserová. Ovšem velká gratulace patří všem holčičkám, protože jejich výkony byly naprosto úžasné !!!

Velká gratulace, děvčátka a trenérky. Jen tak dál a už se těšíme na vaše výsledky na Mistrovstvích ČR  v Brně a v Olomouci